O nás

O nás

Hotel VP 1 je hotel s industriálním půvabem ležící uprostřed Dolních Vítkovic na rozhraní vzdělávacího spolku Dolní oblast Vítkovice (DOV), který vlastní a spravuje industriální architektonické perly Gong, Velký a Malý svět techniky U6 a také Bolt Tower, a industriální zóny, kterou vlastní společnosti Cylinders Holding a.s. a Vítkovice a.s.

Hotel je nepřehlédnutelný díky vizuálně působivé fasádě, jejíž dominantou je monumentální graffiti Jana Kalába–Pointa. Jeho více než 19metrovou streetart malbu nelze přehlédnout. Dopravní dostupnost hotelu je výborná. Perfektní tramvajové spojení, obrovské parkoviště a umístění na Jantarové stezce je skvělým bonusem pro hotelové hosty.

V hotelu a jeho blízkém okolí se nachází smaltovaná díla, která vznikla v rámci 12 ročníků jedinečného uměleckého sympozia SmaltArt.

VP1 je dostupné ubytování v Ostravě, v centru kultury, sportu, festivalů…v srdci Dolních Vítkovic. Součástí prostoru hotelu je tak i parkoviště s obrovskou kapacitou.

V roce 2020 byly u hotelu nainstalovány dvě elektro nabíječky Porsche Design. V blízkosti cca 300 metrů je čerpací stanice CNG .

Hotel VP 1 je skvělým útočištěm pro návštěvníky Dolních Vítkovic a zároveň je skvělým řešením pro všechny obchodní návštěvy více než 30 firem, které sídlí v industriální části Dolních Vítkovic.

Mapa areálu

Mapa areálu

Partneři

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů