O nás

O nás

Hotel VP 1 je hotel s industriálním půvabem ležící uprostřed Dolních Vítkovic na rozhraní vzdělávacího spolku Dolní oblast Vítkovice (DOV), který vlastní a spravuje industriální architektonické perly Gong, Velký a Malý svět techniky U6 a také Bolt Tower, a industriální zóny, kterou vlastní společnosti Cylinders Holding a.s. a Vítkovice a.s. Dopravní dostupnost hotelu je výborná. Perfektní tramvajové spojení, obrovské bezplatné parkoviště a umístění na Jantarové stezce je skvělým bonusem pro hotelové hosty.

V hotelu a jeho blízkém okolí se nachází smaltovaná díla, která vznikla v rámci 12 ročníků jedinečného uměleckého sympozia SmaltArt.

VP1 je dostupné ubytování v Ostravě, v centru kultury, sportu, festivalů…v srdci Dolních Vítkovic. Součástí prostoru hotelu je tak i parkoviště s obrovskou kapacitou. V blízkosti cca 300 metrů je čerpací stanice CNG .

Hotel VP 1 je skvělým útočištěm pro návštěvníky Dolních Vítkovic a zároveň je skvělým řešením pro všechny obchodní návštěvy více než 30 firem, které sídlí v industriální části Dolních Vítkovic.

Mapa areálu

Mapa areálu

Partneři

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů